poniedziałek, 20 kwietnia 2009

Nowy dom

Republika legła w gruzach 3 tygodnie temu. Przez te tygodnie nie mogliśmy sobie z Morrigan miejsca w SLu znaleść. Bohema (Forumowa kiedyś) zniknęła, zasypana, przejechana, rozwalona, zanim zdążyła powstać. W PR nastaly Mroki. Ciemne moce i Leśni Ludzie przejęli świetliste (świetlane?) niegdyś miejsce.

Moja kochana Morri postanowiła się nie poddawać. Bohema była jej ukochanym, wymarzonym projektem. Miejscem, które jest tylko nasze. I naszych przyjaciół. Miejscem, w którym czujemy się dobrze, w którym możemy odpocząć od klubowego hałasu, plastkowych imprez i całego tego chłamu, który stara się być życiem towarzyskim SL. Postanowiła, że Bohema powstanie, gdzieś indziej, ale powstanie.Powstanie na... Tropikalnej wyspie! Wynajęte 8,000m znajduje się miedzy hawajskimi chatkami, oceanem i piaskiem. Wysłaliśmy więc to co udało się nam zbudować w 3 dni w niebo. Bohema skrywa się teraz w podwórku z parkiem otoczonym kamieniczkami. Sentyment po PR pozostał...

Dzień 4. Wszystko, albsolutnie wszystko za sprawa autoreturna (obiekty nie przypisane do grupy) wylądowalo w inventory. Po dwóch kolejnych dniach udało się odzyskć wygląd pierwotny. Póki co, praca wre. Jak skończymy, damy znać.

Aha... Już mamy pierwszego "mieszkańca". Nazywa sie Torley. Ma ostre zęby i pazury, niebezpieczny jest, użyć go w celach obronnych nie zawahamy się.


Na zdjęciu Torley (ten po lewej)

i Admin forum secondlife.pl (Czarodziej nie Krasnal)


"Bohema pięknieje" powiedziała Ayumi Cassini...


Aktualizacja:

Wróciliśmy na stare śmieci. Ziemia poPRowska jest teraz w rękach Sql'a Miles'a i zwie się This Way.


My tu:

SLURL4 komentarze:

Uzi Boa pisze...

He, a ja myślałam, że mam obsesję porównując w myślach plac przed Bohemą do Rynku PR i wykrzykując w myślach "nowy dom!"...

CvX! pisze...

Jako zawodowy bezdomny in-world niniejszym wystawiam rekomendację "Przytulnego Zakątku" nowej Bohemie, własności duetu Polanski-Karu. :)

Pozdrawiam, Admiś ;)

Ayumi Cassini pisze...

Pięknieje i ma cudny klimat!

Linka pisze...

/me lubi Boheme